Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Podkład do drewna na zewnątrz – drewno gotowe na renowację

Odświeżanie powierzchni drewna na zewnętrznym płocie, parkiecie czy innej powierzchni narażonej na ciągłe działanie czynników zewnętrznych może okazać się nie lada wyzwaniem. Odpowiednio przetarta powierzchnia pozbawiona starych warstw farby i impregnatów to dopiero podstawa przygotowywania drewna do ponownego malowania, dlatego by jego stan pozostał jak najlepszy warto już od samego początku postawić na wysokiej jakości produkty zabezpieczające. Specjalistyczne podkłady do drewna na zewnątrz marki Sikkens to obecnie jedne z najbardziej wytrzymałych, najwyższej jakości podkładów impregnujących do drewna dostępnych na rynku i w naszej ofercie.

Stosowane właściwego rodzaju podkładów do drewna na zewnątrz jest bardzo ważne, jeśli odświeżany płot, parkiet czy ławka mają utrzymać swoją funkcjonalność i wyglądać doskonale przez wiele lat. To właśnie dzięki solidnym podkładom do drewna jesteśmy w stanie dostosować chłonność malowanej powierzchni do zastosowanej później farby nawierzchniowej, uchronić drewno przed przebarwieniami i sprawić, że ostateczna warstwa koloru będzie prezentowała się jak najlepiej. Właściwa aplikacja podkładu do drewna Sikkens na zewnątrz pozwala także wzmocnić podłoże, uodpornić je na działanie wilgoci, i poprawić jego przyczepność, co przełoży się na wieloletnią trwałość nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Jak stosować podkłady do drewna na zewnątrz?

Konieczność zastosowania właściwego podkładu do drewna pojawia się zawsze wtedy, gdy decydujemy się na całkowite odświeżenie powierzchni drewnianej, zmianę jej koloru czy usunięcie zniszczeń takich jak zadrapania, przebarwienia czy ślady wilgoci. Podkłady do drewna na zewnątrz marki Sikkens mogą być z powodzeniem stosowane do odnawiania starych płotów, ławek, parkietów tarasowych czy elementów elewacji, ale także do przygotowywania nowych elementów z litego drewna do pierwszego malowania.

Prześwitujący podkład do drewna na zewnątrz, o właściwościach izolacyjnych względem składników drewna to produkt głęboko penetrujący i utwardzający, który dzięki unikalnemu składowi i konsystencji reguluje wilgotność drewna i uodparnia go na działanie promieniowania UV, wilgoci i innych szkodliwych czynników zagrażających dobrej kondycji drewnianych elementów elewacji domu. Jako podkład barwiący doskonale sprawdza się przy wzmacnianiu koloru końcowego lakieru, ale też nie wpływa negatywnie na wybrany odcień drewna i zabezpiecza je przed ewentualnymi przebarwieniami wynikającymi z zastosowania zbyt silnej farby lub zbyt dużej porowatości drewna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl