1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Zastosowanie lakierów nawierzchniowych do drewna to jeden z najłatwiejszych sposobów na jego impregnację i zabezpieczenie przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, promieniowania UV, wody i zanieczyszczeń. Lakierowane okiennice, drzwi, deski tarasu czy płoty mają szansę przetrwać zmieniające się pory roku bez nieestetycznych odprysków, zacieków, odbarwień i wizualnych efektów zniszczenia. Wykorzystanie profesjonalnych lakierów do drewna o odpowiednim wykończeniu pozwala także zmienić charakter poszczególnych elementów.

Zalety lakierów wodnych do drewna


Dostępne w naszym sklepie profesjonalne lakiery wodne do drewna to produkty, które zapewniają wysoką jakość powłoki i gwarancję jej wieloletniej trwałości. Proponowane przez nas produkty są łatwe w użyciu – współpracują z różnymi metodami aplikacji. Dzięki połączeniu wysokiej jakości z łatwością aplikacji nadają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego. Lakiery i farby Sikkens to jakość, która na rynku nie ma sobie równych – w naszym sklepie oferujemy je w każdym wariancie kolorystycznym i dowolnym wykończeniu.

Lakier wodny do drewna, czyli skuteczne zabezpieczenie parkietu


Parkiet to niezwykle efektowny, ale i pracochłonny sposób wykończenia podłóg w domu. Jest chętnie wybierany ze względu na swój ponadczasowy, elegancki charakter. Aby zachować jego estetyczny wygląd na dłużej, należy odpowiednio o niego zadbać. Oprócz tradycyjnego cyklinowania, dzięki któremu można pozbyć się zarysowań, bardzo ważnym elementem konserwacji i pielęgnacji powierzchni jest stosowanie wytrzymałych, wysokiej jakości lakierów wodnych do parkietu. 

Produkty proponowane przez markę Sikkens to zdecydowanie jedne z najlepszych lakierów wodnych do parkietów dostępnych obecnie na rynku. Oferowane przez nas produkty są odporne na działanie obciążeń mechanicznych i domowych środków czystości. Ich zapach jest nikły i szybko wietrzeje, nie przeszkadza więc w codziennym funkcjonowaniu. Lakiery są w pełni bezpieczne dla dzieci oraz alergików. Utworzona za ich pomocą powłoka jest gładka i jednorodna. 

Profesjonalne lakiery do drewna


Dostępne w naszej ofercie lakiery wodne do drewna są chętnie wybierane przez profesjonalistów. Zapewniają doskonałe rezultaty i imponujący efekt wizualny. Ze względu na wysoką odporność na niekorzystne warunki mogą być stosowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynku. Lakiery wodne charakteryzują się wysoką zdolnością krycia i dobrym pokryciem krawędzi. Produkty są dokładnie przetestowane pod kątem bezpieczeństwa. 

Nawierzchnie

Rubbol WF 3310-06 - 18l Rubbol WF 3310-06 - 18l
Producent: Sikkens
Cena: 1 100,00 zł
szt.
1pxzobacz więcej
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl